به دپارتمان درمان مرکز مشاوره جوانه رشد تبریز خوش آمدید

0
5987
مرکز مشاوره تبریز
مرکز مشاوره تبریز

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره جوانه رشد تبریز با مجوز رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران در مهرماه سال ۱۳۹۸ با مدیریت دکتر اکبر رضایی تأسیس شده است.

این مرکز با بهره‌گیری از روانشناسان خوب و درمانگران باتجربه، کادر مجرب، متخصص و اساتید هیئت‌علمی و مدرسان دانشگاه‌های تبریز سعی دارد برای ارتقاء سبک و کیفیت زندگی و همچنین کاهش مشکلات همشهریان و هم‌وطنان عزیز در حیطه‌های مختلف روان‌شناختی ازجمله مشاوره تحصیلی، کودک و نوجوان، بزرگ‌سال، خانواده و ازدواج و همچنین در درمان اختلالات رفتاری و روانی (اضطراب، افسردگی و وسواس) به‌صورت فردی، گروهی و تلفنی یا آنلاین با بهره‌گیری از آخرین یافته‌های علمی و پژوهشی و متدهای درمانی در محیطی آرام و دل‌نشین گام‌های مؤثری بردارد.


برای شروع فرایند مشاوره آنلاین و حضوری در مرکز مشاوره جوانه رشد با شماره همراه زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۴۶۳۴۷۰۹۸


خدمات دپارتمان درمان مرکز مشاوره جوانه رشد تبریز

مشاورۀ تحصیلی در زمینه برنامه‌ریزی درسی، انتخاب رشته، روش‌های مطالعه، راهبردهای انگیزشی برای موفقیت در تحصیل، تقویت حافظه، توان‌بخشی مهارت‌های حرکتی و شناختی، پرورش خلاقیت، استرس کنکور

مشاورۀ فردی در زمینه روان‌درمانی اختلالات روان‌شناختی از قبیل افسردگی، اضطراب، وسواس، اختلالات جنسی، مشکلات خواب

مشاورۀ خانواده و ازدواج در زمینه مسائل پیش از ازدواج (همسان‌گزینی، آموزش مهارت‌های شناخت همسر، آزمون‌های شخصیت)، حل مشکلات مربوط به همسر آزاری، طلاق عاطفی، خیانت، حل اختلافات زناشویی، مشکلات رابطه زناشویی، درمان تعارضات با خانواده همسر و …

اختلالات یادگیری در زمینه درمان اختلال دیکته، ریاضی، خواندن، نقایص توجه و تمرکز

تست هوش و استعدادیابی با توجه به توانایی‌های شناختی، انگیزش و شخصیت

درمان‌های عصبی با نوروفیدبک (درمان اختلال‌های ADHD، اضطرابی، استرس پس از سانحه، اختلال یادگیری) و بایوفیدبک (درمان اختلال‌های روانی- تنی)

فرایند پذیرش مراجعه‌کنندگان

 • ساعات کاری مرکز همه‌روزه به‌جز ایام تعطیل از ساعت ۱۶ الی ۲۰ است.
 • برای تعیین وقت مشاوره می‌توانیدبه‌صورت حضوری و یا تلفنی اقدام کنید. خواهشمند است از مراجعه بدون وقت قبلی خودداری کنید.
 • هر جلسه مشاوره فردی ۴۵دقیقه است. تلاش همکاران مرکز بر آن است که جلسات طولانی‌تر نشود. ولی در موارد محدود به تشخیص مشاور، مراجع یا هردو و همچنین به‌شرط عدم حضور مراجع بعدی، امکان افزایش زمان مشاوره وجود دارد. حق مشاوره زمان اضافه بر اساس تعرفه سازمان نظام روانشناسی به‌صورت جداگانه محاسبه و اخذ خواهد شد.
 • همکاران پذیرش بعد از تماس شما هماهنگی‌های لازم را با روانشناسان مرتبط با حیطه موردنظر شما به عمل خواهند آورد. سپس وقت جلسه موردتوافق در برنامه زمان‌بندی جلسات مشاوره مرکز برای شما اختصاص خواهد یافت.
 • در صورت تعیین وقت از طریق تماس تلفنی لازم است حداقل تا ۲۴ ساعت قبل از زمان مشاوره، هزینه آن پرداخت کرده و فیش آن را از طریق واتس‌آپ ارسال کنید تا زمان جلسه قطعی شود. در غیر این صورت وقت جلسه در اختیار افراد لیست انتظار قرار خواهد گرفت.
 • در اولین حضور از شما خواسته می‌شود فرم پذیرش را تکمیل کنید تا در زمان برای ارائه اطلاعات موردنیاز به روان‌درمانگر صرفه‌جویی شود.
 • حضور به‌موقع در مرکز مشاوره در ساعات تعیین‌شده الزامی است. تأخیر مجاز برای هر جلسه ۱۵ دقیقه است، در صورت تأخیر بیش‌تر، زمان اضافی از مدت مشاوره کسر خواهد شد. چنانچه به هر دلیل نمی‌توانید در قرار تعیین‌شده حضور یابید، دست‌کم ۲۴ ساعت قبل به مسئول پذیرش مرکز مشاوره اطلاع دهید.
 • حضور مرتب در جلسات برای رسیدن به نتیجه مطلوب، ضروری است؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود به‌صورت منظم تا حصول نتیجه مطلوب در جلسات درمان حضور یابید و از به تعویق انداختن جلسات خودداری کنید.
 • در برخی موارد ممکن است جلسه مشاوره قبل از شما اندکی دیرتر به اتمام برسد؛ بنابراین از شما مراجعه‌کنندگان محترم انتظار می‌رود جهت حفظ نظم مرکز، در کمال خونسردی آرامش خود را حفظ کنید و منتظر بمانید همکاران مشاور ما در اسرع وقت خودشان را در اختیار شما قرار دهند.
 • گاهی ممکن است بنا به تشخیص روان‌شناس، برای سنجش وضعیت روان‌شناختی و همچنین جریان پیشرفت کار در طول جلسات درمان یا تصمیم‌گیری در مورد انجام مداخلات تخصصی، یک یا چند آزمون روان‌شناختی بر روی شما اجرا شود. در این شرایط، تعرفه این آزمون‌ها به‌طور مجزا و قبل از اجرای آزمون‌ها از شما اخذ خواهد شد.
 • رازداری اولین اصل مهم در حرفه مشاوره است؛ بنابراین صحبت‌های شما در جلسه مشاوره با هر محتوا و مفهوم محرمانه باقی خواهند ماند. قوانین رازداری حرفه‌ای روانشناسی در سراسر دنیا یکسان است و در مرکز مشاوره جوانه رشد نیز به‌دقت رعایت می‌شود.
مطلب قبلیدکتر ناهید یوسف پور
مطلب بعدیپروفسور اکبر رضایی روانشناس تبریز
🔸عضو هیئت‌علمی و دانشیار دانشگاه 🔸 درمانگر شناختی رفتاری 🔸 عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره 🔸 مؤلف و مترجم کتاب‌های تخصصی روانشناسی 🔸 مؤلف بیش از 100 مقاله تخصصی علمی پژوهشی و ISI در حوزه‌های مختلف روانشناسی 🔸 دارای دکترای تخصصی روانشناسی تربیتی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران 🔸 حوزه فعالیت: مشاوره تحصیلی، یادگیری، انگیزشی، کنکوری، انتخاب رشته، برنامه ریزی درسی، مدیریت زمان، راهبردها و تکنیک های یادگیری، سبک های یادگیری، خودنظم دهی تحصیلی 🔸 مشاوره کودک و نوجوان 🔸 سنجش روان تربیتی 🔸 تست هوش، حافظه 🔸 سنجش خلاقیت 🔸 استعدادیابی 🔸 سنجش ویژگی های شخصیتی و علائق 🔸 مشاوره فردی 🔸 مشاوره آماری، پژوهشی، SPSS 🔸

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید