به دپارتمان روانسنجی مرکز مشاوره جوانه رشد تبریز خوش آمدید

0
1192
مرکز آزمون جوانه رشد تبریز
مرکز آزمون جوانه رشد تبریز

دپارتمان روانسنجی جوانه رشد تبریز به عنوان بخشی از مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره جوانه رشد تبریز است که با مجوز رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران در مهرماه سال ۱۳۹۸ با مدیریت دکتر اکبر رضایی تأسیس شده است.

ارزیابی درست برای دستیابی به یک تشخیص درست، سنجش توانایی ها و ناتوانی ها یک امر ضروری است. این دپارتمان با بهره‌گیری از روانشناسان خوب، باتجربه، کادر مجرب، متخصص در حیطه روانسنجی و اساتید هیئت‌علمی و مدرسان دانشگاه‌های تبریز سعی دارد در جهت ارزیابی های درست روان‌شناختی کودکان و نوجوانان، بزرگ‌سالان در زمینه‌های مختلف ازجمله مهارت‌های شناختی و ذهنی (هوش و استعداد)، روان عصب‌شناختی، روان تربیتی، ویژگی‌های شخصیتی، علائق، نگرش‌ها، عملکرد رفتاری و هیجانی با بهره‌گیری از آخرین یافته‌های علمی و پژوهشی و روانسنجی تلاش می‌کند.


برای شروع فرایند اجرای تست در دپارتمان روانسنجی مرکز مشاوره جوانه رشد تبریز با شماره همراه زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۴۶۳۴۷۰۹۸


خدمات دپارتمان روانسنجی مرکز مشاوره جوانه رشد تبریز

تست هوش و استعدادیابی

تست های روان تربیتی

تست های عینی شخصیت

تست های فرافکن شخصیت

تست های علائق و نگرش ها

تست های روان عصب شناختی

فرایند پذیرش مراجعه‌کنندگان

  • ساعات کاری مرکز همه‌روزه به‌جز ایام تعطیل از ساعت ۱۶ الی ۲۰ است.
  • برای تعیین وقت اجرای تست روانشناختی می‌توانیدبه‌صورت حضوری و یا تلفنی اقدام کنید. خواهشمند است از مراجعه بدون وقت قبلی خودداری کنید.
  • هزینه اجرای تست بر اساس تعرفه سازمان نظام روانشناسی محاسبه خواهد شد.
  • همکاران پذیرش بعد از تماس شما هماهنگی‌های لازم را با روانشناسان مرتبط با حیطه موردنظر شما به عمل خواهند آورد. سپس وقت اجرای تست در برنامه زمان‌بندی جلسات آزمون مرکز برای شما اختصاص خواهد یافت.
  • در صورت تعیین وقت از طریق تماس تلفنی لازم است حداقل تا ۲۴ ساعت قبل از زمان اجرای تست، هزینه آن پرداخت کرده و فیش آن را از طریق واتس‌آپ ارسال کنید تا زمان جلسه اجرای تست قطعی شود. در غیر این صورت وقت جلسه آزمون در اختیار افراد لیست انتظار قرار خواهد گرفت.
  • حضور به‌موقع در مرکز مشاوره در ساعات تعیین‌شده الزامی است. تأخیر مجاز برای هر جلسه ۱۵ دقیقه است. چنانچه به هر دلیل نمی‌توانید در قرار تعیین‌شده حضور یابید، دست‌کم ۲۴ ساعت قبل به مسئول پذیرش مرکز آزمون جوانه رشد اطلاع دهید.
  • رازداری اولین اصل مهم در حرفه مشاوره و روانسنجی است؛ بنابراین نتایج تست های شما با هر محتوا و مفهوم محرمانه باقی خواهند ماند. قوانین رازداری حرفه‌ای روانشناسی و روانسنجی در سراسر دنیا یکسان است و در دپارتمان سنجش و آزمون مرکز مشاوره جوانه رشد تبریز نیز به‌دقت رعایت می‌شود.
مطلب قبلیکدام ویژگی‌ها کودکان تیزهوش را متمایز می‌سازند؟
مطلب بعدیکارگاه آموزشی آنلاین «تکنیک های شناختی درمان وسواس»
🔸عضو هیئت‌علمی و دانشیار دانشگاه 🔸 درمانگر شناختی رفتاری 🔸 عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره 🔸 مؤلف و مترجم کتاب‌های تخصصی روانشناسی 🔸 مؤلف بیش از 100 مقاله تخصصی علمی پژوهشی و ISI در حوزه‌های مختلف روانشناسی 🔸 دارای دکترای تخصصی روانشناسی تربیتی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران 🔸 حوزه فعالیت: مشاوره تحصیلی، یادگیری، انگیزشی، کنکوری، انتخاب رشته، برنامه ریزی درسی، مدیریت زمان، راهبردها و تکنیک های یادگیری، سبک های یادگیری، خودنظم دهی تحصیلی 🔸 مشاوره کودک و نوجوان 🔸 سنجش روان تربیتی 🔸 تست هوش، حافظه 🔸 سنجش خلاقیت 🔸 استعدادیابی 🔸 سنجش ویژگی های شخصیتی و علائق 🔸 مشاوره فردی 🔸 مشاوره آماری، پژوهشی، SPSS 🔸

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید